Dermal Dolgular, daha genç bir görünüm oluşturmak için çizgileri ve kırışıklıkları doldurarak yüzünüzde yaşla birlikte kaybolan hacmi değiştirmeye yardımcı olur.

Çoğu zaman hastalar, çizgileri yumuşatmak ve yüzün bölgelerini dolgunlaştırmak için enjekte edilebilir dermal dolgu tedavileri ararlar, hepsi de yaşlanma belirtilerini azaltmak ve genç bir görünüm kazandırmak için. Yüz Estetiği olarak, ihtiyacınız olan kişisel tedaviyi almanızı sağlamak için Denver bölgesindeki hastalarımıza çok çeşitli dermal dolgu enjektablları sunuyoruz. Ancak, her dermal dolgu tedavisi ne kadar sürer?

Dermal Dolgular

Her dermal dolgu maddesinin ve sonuçlarının ne kadar süre dayanacağını daha iyi anlayabilmek için mevcut enjekte edilebilir dolgu maddelerini yakından incelememiz gerekir.

Juvederm: Birçok farklı Juvederm dermal dolgu tedavisi vardır. Sonuçta, Juvederm, cildinizde bulunan ve hidrasyona ve hacime katkıda bulunan doğal bir madde olan hyaluronik asitten oluşur. Enjekte edildiğinde, yüz cildiniz dolu, genç ve canlı görünecektir. Bu enjekte edilebilir ağız çevresindeki alanları dolgunlaştırmak ve tedavi etmek için kullanılır. Sonuçlar tekniğe ve kullanılan özel Juvederm dolgu tipine bağlı olarak dört ila altı ay arasında sürebilir.

Belotero Balance: Bu dermal dolgu maddesi, ağız çizgilerindeki gülümseme çizgilerini, dikey çizgileri, kaşlarını ve kukla çizgilerini tedavi etmek için kullanılır. Sonuçlar hemen görülebilir ve en az altı aya kadar sürebilir.

Restylane: Bu dermal dolgu, gülme çizgilerini, göz altındaki boşlukları ve batık yanakları tedavi etmek için kullanılır. Dudak büyütme için de ideal bir tedavi olabilir. Genel olarak, bu tedavinin sonuçları yaklaşık altı ay sürer.

Perlane: Bu dermal dolgu maddesi ayrıca, cilde geçici olarak hacim veren ve ciddi yüz kırışıklıklarını ve kıvrımlarını yumuşatan hyaluronik asitten oluşur. Bu tedavinin sonuçları dört ila 10 ay arasında sürebilir.

Radiesse: Bu dermal dolgu maddesi, uzun süreli gençleştirme etkileri yaratabilen kalsiyum bazlı bir bileşikten yapılmıştır. Dolgunluğu ve genç bir görünümü geri kazandırmak için yüzeyin altındaki yeni cildi geri yükleyebilir. Bu tedavinin etkileri altı ila 12 ay arasında sürmektedir.

Sculptra: Bu dermal dolgu maddesi çok yönlüdür ve girintili çene yüzeyleri, kıvrımlar, batık gözler, içi boş yanaklar, gülümseme çizgileri ve diğer yüz kırışıklıkları dahil olmak üzere çeşitli yaşlanma belirtilerini tedavi edebilir. Bu tedavinin sonuçları tam iki yıl sürebilir.

Hangi dermal dolgunun sizin için uygun olduğunu ve beklentinizi karşılayacağına doktorunuz karar verecektir.