ENT/ KBB Uzmanı Op. Dr. Mithat Topal’ın Biyografisini inceleyebilirsiniz.

  • 1994 İstanbul tıp fakültesinden mezun oldum.
  • 1994-1995 yılları arasında İstanbul tıp fakültesi dermatoloji (cildiye),
  • 1995-1999 yılları arasında İstanbul tıp fakültesi kulak burun boğaz anabilim dalında ihtisasımı tamamladım.

1999 istanbul tıp fakültesi Kbb bölümünde uzmanlığı aldı. 20 küsur yıldır, burun estetiği (Rinoplasti) ameliyatları yaptı. Her zorlukta hem fonksiyonel hem de estetik amaçlı binlerce burun ameliyatı yaptı. Başlangıçta açık tekniği terçih ederdi.

Son 4 yıldır hastalarının çok büyük oranını kapalı koruyucu teknik burun estetiği yapmaktadır. Zira bu teknikle hastalarının daha memnun daha doğal ve daha hızlı iyileştiğini gördü. Kapalı koruyucu tekniğe uygun gördüğü her hastanın burnunu kapalı teknikle ameliyat etmektedir.

Burun estetiğinde temel felsefesi ; doğal, fonksiyonel ve sağlam ( zamanla deforme olmayan) burun yapmaktır. Bu durumu en iyi sağlayanın ise kapalı koruyucu teknik olduğunu tecrübe ile görmüş bir hekimdir… Açık teknik yaptıklarında bile koruyucu tekniğe önem vermiş ve ne kadarını korursan o kadar kârdır düşüncesindedir.

2000 yılından beri birçok hastanede özellikle özel duygu hastanesi ve Acıbadem hastanelerinde ameliyatlar gerçekleştirdi.

Diğer Tedaviler

Ortopedi Profesörü
Kalça Protezi
Etiler Diş Kliniği

Süreçlerimiz

Tanışma, teşhis, tedavi ve tedavi sonrası süreçleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz randevu için iletişim adreslerini kullanabilir veya bizi muayenehanemizde ziyaret edebilirsiniz.